Het leefbaar houden van ons dorp. Dat is in een notendop waar Dorpsvereniging Filopopers zich mee bezighoudt. En dat doen wij niet alleen, dat doen wij samen met de vele verenigingen, stichtingen en andere (samenwerkings)verbanden die actief zijn in Nieuw-Beijerland. Samen zorgen we ervoor dat ons dorp mooi, veilig en levendig blijft.
Het dorp blijft bijvoorbeeld levendig door onder andere de mogelijkheid om in ons eigen dorp te kunnen sporten, een koffieochtend te bezoeken of muziek te maken. Het verenigingsleven draagt in grote mate bij aan de leefbaarheid. Het is dan ook belangrijk dat (toekomstige) dorpsbewoners weten wat er allemaal te doen is in Nieuw-Beijerland, zodat ze zich bij een vereniging of stichting aansluiten, vrijwilligerswerk oppakken of anderen erover vertellen.
De dorpsvereniging zet zich in om verenigingen en stichtingen hierbij te ondersteunen. Voor een overzicht van verenigingen en stichtingen klikt u hier.